روت کردن اندروید بدون نیاز به کامپیوتر

همانطور که می دانید برای روت کردن گوشی و تبلت راه های زیادی وجود دارد.ما در این گزارش قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می توانید با اپلیکیشن Farmaroot دستگاه اندرویدی خود را در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به کامپیوتر و وسیله جانبی دیگر روت کنید.

اخطار: حواستان باشد با روت شدن تلفن همراه و تبلتتان گارانتی آن از بین می رود. در هنگام روت کردن گوشی خود دقت لازم را انجام دهید البته لازم به ذکر است که در صورت بروز اختلال در حین عملیات روت، ممکن است گوشی شما به درستی راه اندازی نشود که البته مشکل خاصی نیست و با Reset Factory (تنظیمات کارخانه) و یا نصب مجدد Rom توسط تعمیرکار قابل برطرف کردن است.

ابتدا برنامه Farmaroot نصب کنید،سپس یکی از دو گزینه Superuser یا SuperSU را انتخاب و لمس نمایید سپس چند دقیقه صبر کنید تا عملیات انجام شود.

پس از انجام عملیات روت پیغامی مشابه تصویر زیر مشاهده خواهید نمود که می بایست گزینه Ok را لمس کرده و گوشی خود را ریستارت کنید.

روت کردن اندروید بدون کامپیوتر

توجه: در صورتی که از روت کردن گوشی خود منصرف شده اید دوباره برنامه را اجرا کنید سپس با انتخاب گزینه Unroot اقدام به آنروت گوشی خود نمایید.(باشگاه خبرنگاران)

برچسب‌ها: