بهترین ماشین‌حساب‌ها برای اندروید

وقتی چند دهه پیش برای اولین بار ماشین‌حساب‌ در اندازه‌ جیبی ارائه شد مغز خیلی از آدم‌ها سوت کشید! این روزها ما وسیله‌هایی به جای کامپیوترهای به اندازه یخچال توی جیبمون داریم که محاسبات کامپیوتری رو به راحتی انجام می‌دهند. شما فقط کافیه که یک اپلیکیشن و برنامه‌ی مناسب کارتان را انتخاب کنید و آن را روی گوشی هوشمندتون نصب کنید تا بتوانید محاسبات ریاضی را به راحتی انجام بدید. بگذارید باهم چندتا از بهترین ماشین‌حساب‌های موجود برای اندروید رو مرور کنیم.

بهترین ماشین‌حساب برای کارهای عمومی

calculator-apps-myscript

اگر محاسبات ساده و سریع تنها نیاز محاسباتی شماست ماشین‌حساب پیش‌فرض اندروید شاید گزینه‌ی خوبی باشد ولی اگر دنبال برنامه‌ی بهتری می‌گردید MyScript Calculator  بهترین گزینه ست. شاید شما این رو قبول نکنید ولی این برنامه به صورت شگفت‌آوری خوب کار می‌کنه. MyScript Calculator نوشته‌های درهم و برهم شما رو شناسایی میکنه و معادلات را به همان سرعتی که می‌نویسید حل میکنه.

بهترین ماشین‌حساب برای ترسیم نمودار

calculator-apps-calculator++

برنامه‌های ماشین‌حساب‌ معمولا از تمام قدرت محاسباتی موبایل شما استفاده نمی‌کند. اما Calculator ++ به خوبی می‌تواند انواع عبارات، معادلات، نمودار‌های دوبعدی و سه بعدی را حل و رسم کند و همجنین دارای دکمه‌های چند عملکرده برای کاهش فضای برنامه و یک کنترل کننده مکان‌نماست. Calculator ++ رایگان و متن‌باز هست ولی تبلیغاتی رو در صفحه‌ی ثانویه‌ش نمایش می‌دهد.

بهترین ماشین‌حساب برا تبدیل واحد

calculator-apps-simple-unit

با استفاده از گوگل به راحتی می‌توانید واحدها را در هرجایی به هم تبدیل کنید. اما وقتی شما با واحدهای غیر معمول کار میکنید یا نیاز به تبدیل تعداد زیادی از مقادیر دارید ساتفاده از یک اپلیکیشن خوش ساخت بهترین گزینه ست که Simple Unit Converter قطعا یکی از اونهاست که کمک زیادی به شما خواهد کرد. تبدیلات رایج و پرکاربرد را در صفحه‌ی اولش لیست کرده ولی صدها واحد رو در خودش دارد.

 

برچسب‌ها: