آموزش حذف حساب اینستاگرام

این روز‌ها اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های مورد استفاده کاربران تلفن‌های همراه هوشمند است اما شاید به دلایل مختلف شخصی و یا حتی اعتیاد به آن تصمیم بگیرید حساب اینستاگرام خود را حذف کنید. در این مطلب در چند قدم ساده این کار را آموزش می‌دهیم.

توجه داشته باشید که پس از حذف حساب اینستاگرام تمامی اطلاعات شما حتی نام کاربری شما پاک خواهد شد و قابل بازیابی نیست.

گام اول:

ابتدا وب‌سایت اینستاگرام Instagram.com را باز کنید. توجه کنید که نمی‌توان با استفاده از خود اپلیکیشن این کار را انجام داد. پس از آن بایستی در سایت لاگین کنید که برای اینکار نام کاربری یا رمز عبور شما مورد نیاز است. در صورتی که رمز عبور را ندارید از گزینه forget password استفاده کنید.

چگونه اکانت اینستاگرام را حذف کنیم - گام اول

 

گام دوم:

بعد از وارد شدن با حساب خود به سایت اینستاگرام روی لینک زیر کلیک کنید تا به راحتی وارد صفحه پاک کردن حساب اینستاگرام شوید و صفحه‌ای شبیه به تصویر زیر مشاهده کنید.

صفحه ویژه اینستاگرام برای پاک کردن اکانت

اینستاگرام در کادر پایین دلیل پاک کردن اکانت را می‌پرسد و سعی می‌کند با ارائه راهکارهای احتمالی شما را از این کار منصرف کند! اگر تنها به پاک کردن اکانتتان فکر می‌کنید، چندان اهمیتی هم ندارد و می‌توانید گزینه Something Else را برگزینید. تا کادر وارد کردن مجدد رمز عبور برای شما ظاهر شود.

حذف اکنت ایستاگرام گام دوم

 

گام سوم:

حالاپس از وارد کردن دوباره رمز عبور در کادر مورد نظر، بر روی دکمه قرمز رنگی که با عبارت Permanently delete my account در پایین صفحه کلیک کنید.

حذف اکانت اینتاگرام گام سوم

 

گام چهارم:

سپس اینستاگرام دوباره از شما سوال می‌کند که آیا مطمئن هستید که می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید که با تائید این کادر با پیغام زیر روبرو شده و اکانت شما برای همیشه پاک خواهد شد.

حذف اکانت اینستاگرام گام چهارم

 

اکنون حساب اینستاگرام شما برای همیشه پاک شده است.

برچسب‌ها: